Rüyada Dondurucu Görmek

Yorum Yok -

Rüyada dondurucu görmek kişinin insanlarla olan ilişkilerindeki bozulmalara işaret eder. Rüya sahibinin duygusal ilişkilerinde soğukluklar ya da kırgınlıkların yaşanacağına, aile üyeleri ile bir takım küslüklerin olacağına, her şey yoluna girecekken daha da bozulacağına delalet eder. Evli kimselerde bu rüya kişinin eşi ile aralarındaki karakter farkının belirginleşeceğine ve bu durumun giderek daha büyük problem halini alacağına, rüyayı gören kişinin kendine dönüp bakması ve kişiliğini gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada derin dondurucu satın almak rüya sahibinin kişiliğinden asla ödün vermeyen, kendisini değiştirmek istemeyen bir yapısının olduğuna, bu durumun aksini isteyen ya da belirten kişileri hayatından hiç düşünmeden çıkardığına delalet eder. Kişinin bu şekilde devam ederse yalnız kalacağına, geçmişteki hatalarından ders çıkarması gerektiğine işaret eder.

Rüyada derin dondurucu tamir etmek kişinin artık yetişkin olduğunun farkına varacağına, ailesinin ve sevdiklerinin kendisini için yaptığı uyarıları dikkate almaya başlayacağına, çevresindekilere karşı çok sert ve kırıcı hareket eden rüya sahibinin bu huyundan vazgeçeceğine ve hayatındaki her şeyi yoluna koymak için elinden geleni yapacağına, küslükleri telafi edeceğine, aile bireyleri ile arasını düzelteceğine, her duruma özveri ile yaklaşarak çözüm yoluna gideceğine, kişiliğiyle ilgili yapıcı olmaya çalışıp çevresindekilere zarar vermeyi bırakacağına sonunda hem kendi mutluluğunu hem de sevdiklerininkini artıracağına işaret eder.

Yorum Yap