Rüyada Deniz Suyu Görmek

Yorum Yok -

Rüyasında deniz suyu gören kişinin rüyası iki şekilde yorumlanabilir. Eğer rüyada kirli ve bulanık deniz suyu görülmüşse, kişi gerçek yaşamında bazı kuşkulara düşecek demektir. Ayrıca kişi hayatında yer alan bazı yalanları ifşa edecektir ve çevresi tarafından kendisi ile ilgili şüphe oluşacaktır. Rüyada deniz suyu görmek, kişi eğer bekâr bir bayan ise kendisine atılan iftiradan dolayı canı çok sıkılacak demektir.

Rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasında birtakım sorunlar oluşacaktır. Ayrıca kişinin aile üyeleri ile de birtakım problemleri olacaktır.

Genel olarak rüyada deniz suyu görmek, ferahlamaya ve rahatlamaya işarettir. Eğer kişi rüyasında berrak deniz suyu görürse, rahatlayacağına kendisini uzun bir zaman sıkıntıya sokan durumlardan kurtulacağına işarettir. Rüyayı gören kişi eğer hükümlü ise çıkacak bir af sayesinde, tutukluğunun ortadan kalkacağına işarettir.

Bir başka yorumda ise rüyayı gören kişinin kendisine miras kalacağına işarettir. Eğer kişi ticaretle uğraşıyorsa, malında ve parasında artış olacak demektir.

Denizin dalgalı olması, yaşanacak zorlukları temsil eder. Rüyasında dalgalı deniz suyu gören kişi, iş yaşamında birtakım zorluklar ile karşılaşacak, attığı adımlar beklentilerini karşılamayacaktır. Ayrıca rüyayı gören kişinin karmaşık bir ruh hali içinde olacağına işarettir.

Rüyasında deniz suyu gören kişinin kafasında kendisini rahatsız eden ama çözemediği düşünceler var demektir. Kişi kafasındaki düşünceleri aydınlatmadıkça rahat edemeyecektir.

Yorum Yap