Gizlilik Politikası

1- Ruyakutusu.com içerikleri belirli yerlerden alınarak çerçevesinde özgün olarak siteye yazılmaktadır.

2- Site içeriğinde yer alan bilgiler genel kitleye hitap etmektedir, bilgiler ışığında yapılacak yönlendirmelerden tamamiyle site ziyaretçisi sorumludur.

3- Rüya konusu yada rüyaların yorumlanması toplumlar ve dinler arasında farklılık göstermektedir ruyakutusu.com ulaşabildiği ölçüde tarafsız olarak rüya konusunu işler.

4- Site içeriğinde yer aldığını düşündüğünüz telif hakkı olduğunu iddia ettiğiniz ve sitede yer alan resimlerimiz için bize uyarı maili gönderebilirsiniz, uyarı maili alındıktan sonra 5 iş günü içerisinde araştırması tamamlanıp sitemizden kaldırılacaktır.

5- Sitemiz, kullanıcılarının güvenliğini esas alan ve bu güvenliği korumak için üstüne düşen görevleri yerine getiren bir yayın politikası izlemektedir.

6- Sitemizde değişik internet sitelerine link verilmemektedir.

7- Sitemizin de yapmış olduğunuz yorumlar , editörler tarafından uygun görülürse tüm site kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır. Yorumlarda gözüken kişisel bilgilerinizi sildirmek istiyorsanız bizimle iletişime gecebilirsiniz..

8- Bu web sitesi, Google, Inc. (“Google”) tarafından sağlanan web analiz hizmetini kullanır. Web sitemizi kullandığınızda, bu kullanım hakkındaki bilgiler, bilgisayarınızda üretilen, çerez adı verilen bir metin dosyasında saklanır.

9- Bu “çerez” yani metin dosyasında bulunan, web sitemizi ziyaret etmenizle ilgili tüm veriler Genelllikle ABD’de bulunan bir Google sunucusuna gönderilir ve orada saklanır. Google bu verileri web analiz hizmetleri için kullanır ve oluşturduğu raporları web sitemizle paylaşır

10 – Ruyakutusu.com sitesinin kullanıcıları, yukarıda yazılan şartları kabul etmiş sayılırlar. Bu konuda daha geniş bilgi almak isterseniz, bizimle iletişim kurabilirsiniz.