Rüyada Haşlanmış Et Görmek

-

Rüyada haşlanmış et görmek son derece hayra yorulan bir rüyadır ve tam olarak şu anlama gelir: Bu rüyayı gören kişi eğer bekar ise hayırlı bir evlilik yapar. Evli ise ona çok hayırlı olacak bir kız çocuğu sahibi olur. Bunun yanında kısmeti olan kişinin kısmeti bu rüyadan sonra açılmaya ve işleri yolunda gitmeye başlar. İşleri düzelir. Yaşadığı maddi sıkıntıları üzerinden atmaya başlar. Haşlanmış et gören kişi helal kazanç elde eder, evinde dirlik düzen olur, iyi ahlaklı çocukları olur, helal kazanç elde eder ve tüm bunların yanında tövbe etmesiyle beraber Allah katında büyük lütuflara nail olur. Yani her anlamda son derece olumlu bir rüyadır.

Kişi eğer rüyasında haşlanmış et yediğini görür ise o zaman hiçbir şekilde ayağının tökezlemeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, kendisi için oldukça hayırlı işler olacağına işaret eden bir rüyadır. Bunun yanında kişinin elindeki malı, mülkü ihtiyaç sahibi insanlar ile paylaşacağına ve çevresine hayrının dokunacağına işaret eden bir rüyadır. Tüm bunlara istinaden de Allah katında kendisine büyük sevaplar yazılır ve ailesinden huzur eksik olmaz.

Rüyada et haşlamak kişinin dikkat etmesi gereken bir takım kurallara işaret eder. Zira çevresinde onu kıskanan insanlar vardır. Bu arada haram lokma yememesi gerektiğini de gösteren bir rüyadır. Bu rüya bir tür ikaz niteliğindedir.