Rüyada Hostes Görmek

Yorum Yok -

Rüyada hostes görmek kişinin iş hayatında merdivenleri hızlı bir şekilde tırmanacağına işaret eder. Bu rüya başarıyı ve çalışkanlığı simgeler. Rüyayı gören kişinin çalıştığı sektörde bilinen, saygınlık gören, iyi yerlere gelmiş bir kimse olacağına, sözünü geçiren ve insanları yöneten bir pozisyonda çalışacağına, kişinin muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada hostes olmak rüya sahibinin her yerde duyulacak ve sözü edilecek başarıları olacağına, ticaret konusunda bilgili ve büyük paralar kazanan biri haline geleceğine, kişinin engelleri aşan, kararlı ve mücadeleci karakteri sayesinde yetki ve söz sahibi olacağı noktalara geleceğine delalet eder.

Rüyada uçak hostesi olmak hayra yorulur. Kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak güzellikleri, mutlulukları ve neşeyi ifade eder. Rüya sahibinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine iş hayatında itibar sahibi, maddi geliri yüksek ve iyi yerlere gelmiş, aile hayatında ise mutlu, haneye sevinç getiren ve neşe kaynağı olan biri olduğuna delalet eder.

Rüyada hostes kıyafeti giymek rüya sahibinin eğitimini tamamlayıp, daha da yükselmek için çalışacağına, kişinin çalışkan ve zeki biri olmasından dolayı kolay bir şekilde ilerleyeceğine, iş teklifleri alacağına ve hayallerindeki işi yapmaya başlayacağına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin yetenekli ve işin piri olan biri olması sebebiyle asla parasız ve işsiz kalmayacağına, deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracağına delalet eder.

Yorum Yap