Rüyada Hırsız Yakalamak

Yorum Yok -

Rüyada hırsız yakalamak; kişinin malına, mülküne düşkünlüğüne, çevresine güvensizliğine yorumlanır. Rüya literatüründe hırsız; kişinin tedirgin olduğu durumları ve hataları simgeler. Rüyada yakalandığı görülen hırsız da insanın bilerek ya da bilmeyerek yapmış olduğu hataların farkına varmak ve pişmanlık duymak ile açıklanır. Bu tür rüyalar aynı zamanda çevrenize karşı daha dikkatli olmanız konusunda bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada hırsız yakalamak; bazı durumlarda gerçekten husumeti olunan düşmanlara veya rakip kişilere yorulur ve size kötülükleri dokunmasına izin vermeyerek hasımlarınızı bertaraf edeceğinize ve gücünüzü kuvvetinizi göstereceğinize tabir edilir. Rüyada hırsızı yakalayarak polise teslim ettiğinizi görürseniz bu; hakkın yerini bulacağına işarettir ancak bazı tabirlere göre de yaptıklarınızdan üzüntü duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada eve hırsız girmesi; kişinin hayatında yaşadığı sıkıntılara ve tasalanacağı hallere işarettir, eve giren hırsızı kıskıvrak yakalamak da kötülüklerden kurtulmak, zihnindeki kötü düşmanı yenmek ile açıklanır.

Rüyada hırsızlık yaparken yakalayıp dövdüğünüz tanıdık veya tanımadığınız herhangi bir kişiye iyilik yapacağınıza, ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir yükü omuzlarından alacağınıza, bazen de rakiplerinize üstün geleceğinize işaret eder.

Rüyada hırsız olduğunuzu ya da bizzat hırsızlık yaptığınızı görmeniz çevrenizdeki güvenilirliğinden emin olmadığınız kişilere yorumlanır. Rüyada hırsızlık yaparken yakalandığınızı görmeniz ise büyük bir yanlışın içine çekileceğinize ve onurunuz ile oynanmak istendiğine işaret sayılır. Bazı tabirlere göre de işini, gücünü kaybetmeye rivayettir.

Yorum Yap