Rüyada Hurda Görmek

Yorum Yok -

Rüyada hurda görmek; rüya gören insanın geçmişi ile geleceği arasında bağ kurmaya çalışması olarak değerlendirilir. Bir tarihlerde kişinin hayatında önemli yerlere sahip olan olay, olgu ve nesnelerin artık kişinin hayatında yer almasalar bile öznel değerlerini yitirmediklerine tabir edilir.

Rüyada hurda görmek; fonksiyonunu yitirmiş olan her şeyin kolayca ya da istemeden hayatınızdan çıkmasına verdiğiniz zihinsel bir tepkidir. Rüyada gördüğünüz hurda; eski bir sevgiliniz ya da arkadaşınız belki de annenizin size örmüş olduğu eskimiş bir kazak dahi olabilir. Geçmişinizde sizin için önemli olmuş her şey bilinçaltınıza işleyerek rüyanızda hurda şeklinde görülebilir.

Geçmişinizde sizi rahatsız eden bir olaydan, hatırlamak istemediğiniz, hatırladıkça içinizi acıtan ya da kızdıran bir anıdan kurtulma isteğinize işarettir.

Rüyada hurda satın almanın tersi şekilde rüyada hurda bir eşya almak; geçmiş anılarınızda sizin için çok değerli olan olay veya günleri unutmak istemediğinize, özlem duyduğunuza yorumlanır.

Rüyada hurdacı; geçmişiniz ile ilgili sizi çok iyi tanıyan ve bilen bir kişi ile karşılaşacağınıza, eski güzel günleri yâd edip hoş sohbetler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada herhangi bir şekli olmayan parçalardan oluşan hurda mücevherler görmeniz; sadık bir eş, candan, samimi eski bir dost veya hayrınızın dokunduğu sevaplarınızı aldığınız insanlara yorumlanır. Eski olsa da değerini asla yitirmeyecek olan güzelliklere tabirdir.

Yorum Yap