Rüyada Hurdacı Görmek

Yorum Yok -

Kişinin uzun bir zaman önce yaşadığı bir olayı yeniden hatırlayacağına, bu olayı pek önemsemese de kendisine büyük bir yarar sağlayacağına işarettir. Rüyada hurdacı görmek, kişinin deneyimleri sayesinde çok para kazanacağına işarettir.

Rüyada hurdacı olduğunu gören kişi iş hayatında bazı zorluklar yaşayacak, ancak geçmişte kazandığı deneyimler sayesinde zorlukları aşacak ve başarılı olacaktır.

Kişinin geçmişte tanıdığı ancak unuttuğu birisinden büyük bir yardım göreceğine işarettir. Ayrıca bu kişi rüya sahibinin felakete uğramasına engel olacaktır.

Kişinin geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Kişi bu olayı unutsa da hiç beklemediği bir zamanda karşısına çıkacaktır. Kişi başına gelen bu olaydan kurtulmak için büyük bir çaba sarf edecektir.

Kişinin iş yaşamında bir olayla karşılaşacağına, daha önce buna benzer bir olaydan ilham alarak sorunu çözeceğine işarettir. Eğer hurda otomobil gibi küçük boyutlarda ise kişinin sorunu küçük olacaktır. Eğer hurda büyük boyutlarda ise sorun daha büyük olacak kişi uzun bir süre bu sorunla uğraşacaktır.

Rüyada hurda bir otomobilin içinde otururken kendisini gören bir kişinin rüyası, kişinin küçük sorunlar içinde boğulacağına ve uzun bir süre bu sorunlardan kurtulamayacağına işarettir.

Eğer hurda araç yeniyse kişinin sorunları çabucak son bulacaktır. Eğer hurda çok eski ise kişi yardım almadan sorunlarından kurtulamayacaktır.

Yorum Yap