Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak

Yorum Yok -

Rüyada hırsızlıkla suçlanmak, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği ve gelirinin artacağı şeklinde tabir edilirken, aynı zamanda iyi ve müjdeli bir haber almaya da işaret eder. Bu arada, kişinin sağlık sorunları yaşamayacağını ve çevresindekilere yardımcı olacağını gösterir. Bu rüyaya olumsuz açıdan bakılırsa, rüyayı gören kişinin sırlarının açığa çıkacağına, işlerinin bozulacağına geçim sıkıntısının artacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi, hayır işlerinden uzaklaşıp, sıkıntılı bir hayat sürecek, art arda sorunlarla karşılaşacaktır. Her türlü sıkıntıya delalet eden bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin başında kara bulutlar dolaştığının, şanssız bir döneme gireceğinin ve bazı uğursuzluklarla karşı karşıya kalacağının bir işarettir. Psikolojik açıdan, bu kişinin bunalıma gireceği, büyük bir yeise kapılacağı şeklinde tabir edilir.

Eğer rüyanızda kendinizi hırsızlık yaparken gördüyseniz, gerçek hayatınızda hiç kimsenin onaylamayacağı işlerle uğraşacak ve mahcup olacağınız sözler söyleyeceksiniz demektir. Bu rüya aynı zamanda, yakın bir kişiden kötü bir beddua almaya, birisine haksız bir iftira atmaya ve gelecekteki bazı dertlere de işaret eder.

Rüyasında hırsız gören kişi, farkında olamayacağı bazı düşmanlara sahip olacaktır. Eğer rüya sahibi evine hırsız girdiğini ve eşyalarının çalındığını görmüşse, amacına ulaşacaktır ama elde edeceği başarı büyük sıkıntılardan sonra gerçekleşecektir. Rüyanızda hırsız görüp, onu yakalarsanız bu, düşmanlarınıza karşı başarılı olacağınıza işaret eder.

Yorum Yap