Rüyada Hristiyan Görmek

Yorum Yok -

Rüyada hristiyan görmek olumlu olarak kabul edilen, hayra yorumlanan bir rüyadır.  Bu rüyayı gören kişi yanlış davranışlarından vazgeçerek, doğru yolda ilerlemeye başlar. Yine bu kişinin manevi yaşamında son derece olumlu gelişmeler zuhur eder. Bu kişi dini açıdan kendi eksiklerinin farkına vararak, ilim ve irfan sahibi kişilerden dini yönünü güçlendirmek için bilgi almaya başlayarak iyi bir insan olma yolunda adımlar atmaya başlar. İslami açıdan da bakıldığında çevresindekilerinin hatalarını kapatan, iyi niyetli, çok sevap işleyen bir insan olduğunu gösterir. Ayrıca bu kişi paylaşmayı sever ve hep doğru adımlar atmaya çalışır.

Kişi eğer rüyasında Hristiyan olduğunu görür ise yine hayra yorulan ve olumlu olarak değerlendirilen bir rüyadır.Bu rüyayı gören kişi, inancını test ederek, kendisinin dini açıdan ne kadar güçlü bir kişi olduğunu görür. Kendisinin hatalı davranışlarının farkına varır. Allaha yakın olan insanlar ile dost muhabbetlerini geliştirir ve çevresine faydalı olmak için ciddi adımlar atar. Elde ettiği servet tamamen helal yolla kazanılan bir servettir ve her anlamda son derece iyi, dürüst ve namuslu bir insandır.

Eğer kişi rüyasında Hristiyan birisi ile konuştuğunu görür ise o zaman bunun anlamı,  yaşadığı sıkıntılı bir dönemde yaşamına girecek bir kişi sayesinde son derece yaşamında olumlu gelişmelerin olacağına ve dertlerinin biteceğine işaret eder.

Yorum Yap