Rüyada Halsizlik Görmek

Yorum Yok -

Aile hayatında büyük tartışmalar yaşayacak olan rüya sahibinin bu durumu iş yaşamını da olumsuz etkileyecektir. Rüyada halsizlik görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem içine gireceğini de gösterir. Çektiği krediyi ödeyemeyeceği gibi maddi sıkıntıları da artacaktır. Sağlık sorunları ile bir dönem uğraşacak ve bazı projeleri de aksayacaktır. İşleri istediği gibi gitmeyeceği için sıkıntı içine girecektir.

Maddi ve manevi hayatında başarısız bir döneme girecek olan rüya sahibi sorunlarla karşılaşacak ve işin içinden çıkamayacaktır. Sevdiklerinden darbe yiyebilir. Uzak bir akrabadan da kötü bir haber alınabilir. Çevresinden destek görmeyeceği gibi iş yaşamı da sorunlu olacaktır.

Parasal sıkıntı içine düşecek olan rüya sahibi beklediği yardımı da alamayacaktır. Ailevi sorunlar yaşayacak ve uzun zaman toparlanmayacaktır. Kötü günler geçirecek ve tartışmalar içinde olacaktır. Maddi açıdan yaşadığı sıkıntılar manevi hayatını da etkileyecektir. Hayırlı olmayan işler yüzünden sevdiklerini de kaybedecektir.

Sevdikleriniz ile bir tartışma yaşayacak ve sevdiklerinizden ayrılacaksınız. İş hayatınız aksayacak ve iş çevreniz tarafından da eleştirileceksiniz. Maddi durumunuz günden güne bozulacak ve kendinizi kötü hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Aile sorunları ile karşılaşabilir ve bu sorunlar yüzünden huzurunuz kaçabilir. Sağlık sorunları yüzünden bir dönem iş hayatından da uzak kalabilirsiniz. Beklediğiniz yardımlar ise gelmeyecek ve bu durum sizi daha sıkıntıya sokacak.

Yorum Yap