Rüyada Hasta Görmek

Yorum Yok -

Hastalık rüyada tam tersi olarak yorumlanır. Rüyada hastalanan bir kişi kısa sürede iyileşecek demektir. Rüyada hasta görmek, kişinin uzun zamandan beri beklediği iyi haberi alacağı anlamına gelir. Eğer kişi zaten sağlıklı ise bundan sonraki yaşamında da hep sağlıklı kalacak demektir.

Rüyayı gören kişi rüyasında hasta olduğunu görür ancak bu hastalıktan hiçbir ağrı duymazsa, kişi yakın bir zamanda ölecek demektir. Eğer kişi soyada gördüğü hastalıklar ağrı duyuyorsa çok uzun yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada görülen ateşli hastalık genelde devlet ile yaşanılacak sıkıntılara işaret eder. Bir başka yorumda kişi eşinden ayrılacak ve yüklü bir nafaka ödemek zorunda kalacaktır.

Eğer kişi rüyasında bazı hastalıklara yakalandığını görürse bu kişinin ibadetlerini gereğince yerine getirmediğine işarettir. Rüya bir tür uyarı niteliğindedir. Kişinin ibadet düzenini yeniden sağlaması gerektiğini anlatır.

Salgın hastalık nasıl ki gerçek yaşamda büyük felaketlere işarettir, rüyada da benzer şekildedir. Rüyada salgın hastalık gören kişi maddi olarak büyük sıkıntılar yaşar. Kişi yaşadığı sıkıntılardan dolayı büyük üzüntüler geçirecektir.

Rüyasında âlim hastalığı gören kişi dini yönden zayıftır. Rüya sahibi dini vecibelerini hiç yerine getirmediği için büyük sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada görülen göz hastalığı kişinin göz ile işlediği günahların bir habercisidir. Hastalığın damla ya da merhem ile tedavi edildiğini görmek kişinin tövbe edeceğinin ve tövbelerini kabul olunacağının bir işaretidir.

Yorum Yap