Rüyada Dolandırılmak

Yorum Yok -

Rüyada dolandırıldığını gören kişi kısa bir zamanda güç ve kudret sahibi olacaktır. Dolandırılmak güzel ve hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada dolandırılmak kişinin hayalleri için savaşacağına ve galip geleceğine işarettir.

Rüyasında dolandırıldığını gören kişi, hayatta hedeflediği amaçlarına ulaşacak ve emekleri boşa gitmeyecektir. Eğer kişinin gerçekleşmesini beklediği projeleri varsa, bu projeler kısa bir süre sonra gerçekleşecektir.

Rüyada Birinin Dolandırıldığını Görmek

Rüyasında yakınındaki birisinin dolandırıldığını gören kişin şansı yaver gider. Ayrıca kişi işlerinin yolunda gitmesi sayesinde çok para kazanır.

Rüyasında dolandırıcılık yapan kimse şeytana uyacak ve yanlış yollara sapacaktır. Rüyayı gören kişinin huyunun değiştiğine kötü yollara sapacağına ve etrafındaki insanları kıracağına işarettir. kişi hayatında hiç yapmadığı şeyler yapacak, en sevdiği kişiler bu durumu hayretle ve üzüntüyle izleyeceklerdir.

Rüyada kişinin dolandırıcı görmesi, kişinin kötü işler yapan ve ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına işarettir. Ayrıca kişinin çevresinde kötü niyetli ve kem gözlü kişiler bulunuyor demektir. Bu sebeplerden dolayı rüya sahibini kötü günler bekliyor demektir.

Rüyasında dolandırıcı olduğunu gören kimse, gerçek yaşamda da öyle olacak demektir. Rüya sahibinin yaptığı yanlışlar yüzünden, insanlara karşı kötü görüneceğine işarettir. Kişi bu yüzden insan içine çıkamayacak hale gelecektir. Rüya bir tür uyarıdır ve gören kişinin alacağı kararlarda dikkatli olması gerektiğini, bir karara varmadan önce çok iyi düşünmesi gerektiğini bildirir.

Yorum Yap