Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Yorum Yok -

Rüyada düğün hazırlığı yapmak; evlilik hayalleri kuran bekârların gördükleri rüyalardandır ve genellikle evlilik heyecanının zihinlerde yer etmesi sebebi ile sıklıkla görülür. Rüyada evli insanların düğün hazırlığı yaptığının görülmesi ise kendi çocukları veya yakınlarının düğün yapma planları ile açıklanır.

Rüyada düğün hazırlığı yapmak; evlenmek isteyen ancak henüz bir aday bulamayan kişilerinde rüyalarında yer alır. Bu rüyalar bazen sadece hayalden ibarettir, duruma göre bazen de yakında gerçekleşmesi muhtemel bir düğüne işarettir. Rüyanın doğru ve bütünsel değerlendirilmesi için obje ve olay akışının anlamlarına da bakılmalıdır.

Düğün alışverişi gerçek hayatta en heyecan verici bazen de olumsuz gelişmelere yol açan bir ritüeldir. Rüyada düğün alışverişi esnasında her şey iyi, hoş görünüyor ise sorunsuz bir döneme girildiği yorumu yapılır. Düğün sahipleri veya diğer kişiler için de harcanacak, elden çıkacak para anlamına gelir.

Evlenecek gençler için büyük mutluluklar, muradına ermek olarak tabir edilir. Diğer taraftan ticaret yapan kişilerin veya çalışan evli insanların bu rüyayı görmeleri iş çevresindeki değişimlere, büyük yeniliklere, güzel bir iş planına, ortaklıklara yorumlanır.

Rüya gören kişinin her şeyde kusursuz olması için tekrarlanan eylemleri gösteren rüya; yapılacak işin planlı ve programlı olarak tamamlanması için büyük özen gösterileceğine yorulur. Her kesim için saadet ve mutluluk vaat eden bir rüyadır.

Yorum Yap