Rüyada Diş Yaptırmak

Yorum Yok -

Rüyada diş yaptırmak; kişinin ailesi ve yakınlarını güven altına almaya çalışmasına açıklanır. Kişinin dişlerini yaptırdığını, tedavi ettirdiğini görmesi; ailesi için bir yatırımda bulunacağına, kişinin küçük bir tasarruf ile geleceğini garanti altına alacağına, sağlık ve afiyet içinde bir yaşantı sürdürüleceğine yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada diş yaptırmak; rüya sahibi kişinin hayatındaki radikal değişimlere göstergedir. Kişinin farklı bir şehre veya başka bir mekâna taşınması gibi büyük ortam değişikliklerine yorumlanır. Bazı tabircilere göre de aileye yeni bir bebek gelmesi olarak yorumlanır.

İnsanın rüyasında dişçi koltuğunda oturduğunu ve kendisine köprü diş yapılacağını görmesi; aralarında husumet veya kırgınlık olan aile üyeleri arasında bir barış sağlamak için araya girileceğine, dostluk ve kardeşlik temennileri ile iki kişiyi barıştırmaya körü olunacağına tabir edilir.

Rüyada dişlerinin görüntüsünden memnun olmayan kişinin dişlerine diş teli taktırdığını görmesi; kişinin hayatında farklı ve yeni bir dönem başlayacağına yorumlanır. Şansının parlak olduğu bir süreçte yaşam kalitesi de değişerek daha rahat ve keyifli hale gelecektir.

Rüyada diş dolgusu yaptırmak; erdemli bir davranış göstererek yakınlarının, akrabalarının, akrabalarından birinin hatalarını örtbas etmeye, sırlarını saklamaya, ailesini onurlandıracak şekilde hareket etmeye açıklanır.

Rüya gören kişinin titiz, müşkülpesent biri olduğuna ve aynı zamanda ailesine düşkünlüğü ile tanınmasına neden olan örnek davranışlar göstermesine yorumlanır. Rüyada diş temizletmek ailesi üzerine titreyen, hayırlı evlada tabir edilir.

Yorum Yap