Rüyada Düğüne Gitmek

Yorum Yok -

Rüyada düğüne gitmek; neşeye, keyfe delalettir. Mutlu bir habere ve bu haberle birlikte havaya uçmaya işaret eder. Rüya sahibi için aşk hayatı, iş hayatı, sosyal hayat derken epey bir rahatlama habercisi olan bu rüya ferahlıkla birlikte refah da getirecektir.

Hayırla yorumlanır ve tıpkı düğüne gitmek gibi ferahlık, gözyaşının sona erip yerine kahkahanın gelmesine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin isteklerinin vakti zamanı gelince bir bir geçekleşeceğine işaret eder.

Mutluluk, sevinç, güzel haber şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için deyimsel anlamıyla zil takıp oynamaya delalettir.

Rüya sahibinin; hayallerinin hayat bulacağına, düşlerini kurduğu o günlerin aslında çok yakında gerçek olacağına ve aldığı bir haberle cesaret bulup umutlanacağına ayrıca atağa geçeceğine işarettir.

Şansın açılması, kazancın çoğalması olarak yorumlanır. Geçimde kolaylık, mesleki hayatta başarı ve ömrünün iyiye gitmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya sahibi yiğittir, cömerttir ve merttir denirse herhalde yanlış olmaz. Ayrıca çalışkan ve azimli bu kişi etrafındakileri tarafından sevgiye boğulmuş durumdadır. Mutluluk ve başarı yakında rüya sahibini bulacak ve daha iyi günler için de yol olacaktır.

Mutluluk, rızık ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibi için önce iyi bir iş sonra da bu işin vesile olacağı mutlu bir olay gelecektir.

Yorum Yap