Rüyada Dondurma Yemek

Yorum Yok -

Rüyada dondurma yemek rüya sahibinin dertlerinin hafifleyeceği ve hatta biteceği, sırtına yük olan şeylerden kurtulacağı, sıkıntılı günlerin biteceği ve böylelikle rahata ereceği şeklinde tabir edilir. Rüyasında dondurma yediğini gören kişi için mutlu ve neşeli günler yaklaşmaktadır.

Hayatında bereket artacak ve elini attığı işlerden yüzünün akıyla çıkacaktır. Nasibi artacak olan rüya sahibi sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçirecek ve başardığı işlerle insanların gıpta ettiği bir kişi haline gelecektir. Bu rüya, çok hayırlı olan rüyalardan sayılır.

Rüyada Çikolatalı Dondurma Yemek

Rüyasında çikolatalı dondurma yediğini gören kişi için bu rüya şansa delalettir. Rüya sahibinin şansının hayatının her noktasında artması ile güzel ve kârlı işlere girişecektir. Bu işler öyle bolluk ve bereket ile gerçekleşecektir ki, rüyayı gören kişiyi çokça şükrettirecek kadar mutlu edecektir.

Rüyada dondurma almak kişinin yatırım yaptığı bir işten kârla çıkacağına, ticari faaliyetlerinin çok büyük kazançlarla süreceğine ve belki de yaşamı boyunca en bereketli dönemi yaşayacağına işarettir.

Rüyada birine dondurma verdiğini ya da ikram ettiğini gören kişi, ikramda bulunduğu insana karşı güzel davranışlarda ve muamelede bulunur. Bu kimseyle muhabbeti iyi olur ve sevgi içinde sürer.

Fakat kendisine dondurma ikram edilen kişi bu dondurmayı kabul etmezse, bu rüya tam tersi şekilde tabir edilir. Rüyada sahibi ile rüyada görülen kişi arasında bir tartışma olacak ve husumet yaşanacaktır.

Rüyada dondurma yapmak rüya sahibinin alacağı kararlara işaret eder. Bazı konularda hayatının akışını değiştirecek kararlar alır ve bu kararlar hayırla neticelenir.

Yorum Yap