Rüyada Diş Fırçası Görmek

Yorum Yok -

Rüyada diş fırçası görmek; diş temizliğini çağrıştırdığından bu rüyayı gören kişinin dış görünüşe ve bakımlı olmaya önem veren karakterine yorumlanır. Rüyada diş fırçası; aile ve akraba bireylerine işaret olan dişler ile alakalı olarak değerlendirilir.

Rüyada diş fırçası görmek; rüya sahibinin ailesine çok düşkün, koruyan, gözeten, onların iyiliğini, rahatlığını ve onurunu düşünen kimse olduğuna yorulur. İyi niyetli ve aile çevresini kötülüklerden korumayı kendisine görev edinmiş insanın becerisi ve gayretleri ile edindiği saygın, itibarlı hayatına yorumlanır.

Rüyasında dişlerinin tertemiz, bembeyaz olduğunu gören kişinin; sır saklamayı bilen, güzel konuşarak insanların sevgisini ve güvenini kazanan aklıselim kimse olduğuna tabir edilir. Ayrıca bu kişinin ailesinin son derece temiz ve namuslu bireylerden oluştuğuna da işaret sayılır.

Yaptığı her işte müşkülpesent, düzenli, temiz ve becerikli kişinin disiplinli yapısı sayesinde başarılı bir insan olduğuna, bazen fazla despot bulunsa da lider yapısı ile insanlar üzerinde saygın bir etki bıraktığına işaret sayılır. Rüyada diş fırçalamak bazen de aile sırlarını saklamak için verilen azami gayrete yorulur.

Rüya gören kişinin titizliğine ve temizliğine yorumlandığı gibi aile hayatındaki düzene, istenmeyen bir halin ortadan kaldırılıp atılmasına ve bazı insani ilişkilere de işaret sayılır. Rüyasında dişlerini temizlerken diş aralarından bir parça çıkardığını görenin akrabalarından bir emanet alacağına, aldığı emaneti başkasına vermesi de miras paylaşımına işaret eder.

Yorum Yap