Rüyada Duygulanmak

Yorum Yok -

Rüyada duygulanmak rüya sahibinin yaşayacağı sürprizlere işaret eder. Bu sürpriz gelişmeler onun hayatının akışını değiştirecek kadar önemlidir. Rüya sahibi yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacaktır. Borçluysa borçlarını ödeyecek, işleri durgun gidiyorsa bir anda nasibi açılacaktır.

Yüksek mertebelere gelecek olan rüya sahibi ticaretle uğraşan bir kimseyse, iş hacmini çok fazla büyütecektir. Eğer bu kimse devlet içinde bir vazifeye sahipse bir makam sahibi olacak, bir çalışan ise terfi alacaktır.

Bu rüya sıkıntıların geride kalmasına, huzur ve neşenin artacağına, uzun zamandır çektiği bütün eziyetlerin sonlanacağına alamettir.

Rüyada duygulanıp ağlamak, rüya sahibinin dileklerinin kabul olmasına ve hedeflerini gerçekleştireceğine işarettir. İçinde tuttuğu duyguları özgür bırakacak, fikirlerini çok daha güvenle ifade edecek özgüvene sahip olacaktır.

Rüyada üzülmek tam tersi şekilde tabir edilir. Rüyasında üzüldüğünü gören kişi, gerçek hayatta çok mutlu olacaktır. Eğer hayatında onu üzen meseleler olduysa, bunları unutacak kadar güzel günler ona nasip olacaktır.

Rüyada dertlenmek müjdeli haberlere delalettir. Rüya sahibinin ayaklarını yerden kesecek, içi coşku ile dolacak ve şen kahkahalar atacaktır. Bütün bunlara sebep olacak gelişmeler ile huzuru yakalayacaktır.

Rüya sahibine bazı kısmetler nasip olur. Bu kısmetler eğer bekar ise çok hayırlı bir eş olabilir. Ayrıca çalışma hayatında beklenmeyen yerlerden gelecek paralar olacaktır. Hem maddi hem manevi olarak bereketli günler artık onunladır.

Yorum Yap