Rüyada Doktor Olmak

Yorum Yok -

Rüyada Doktor Olmak, rüyayı gören kişinin çok yardımsever bir kişilik olduğunu ve ayrıca bilgin bir insan olduğuna delalet eder. Genel anlamda iyi yorumlanan bu rüyayı gören kişinin eğer hayatında hasta bir kişi var ise aniden iyi olabilir.

Kendinizin doktor olduğunu gördüyseniz sizin fikirlerinize etrafınızdaki herkes değer verecek demektir. Bir diğer yorumu ise helal bir şekilde ekmeğini kazanan bir işveren olacağınıza delalettir.

Rüyada doktor görmek, hayatınızda sizi kıskanan, arkanızdan konuşan hiç tahmin etmediğiniz kadar yakın bir dostunuzun olduğuna delalet eder. Başka bir yorumu ise işiniz de çok önemli adımlar atacağınız ile ilgilidir. Bu sayede çalıştığınız kurumda yükselme şansı da kazanabilirsiniz.

Eğer rüyanızda hasta olmadığınız halde bir doktor görüyorsanız bu, yakın zamanda bir hastalık ile karşı karşıya kalacağınıza delalet olabilir veya tam tersine hasta iken odanıza bir doktor girdiğini gördüyseniz yakın zamanda iyileşeceğine dair bir müjde olabilir.

Rüyada eve doktor gelmesi hayatınızda size çok yakın ama aslında sizin en büyük düşmanınız olan bir insan var demektir. Eğer kadın iseniz namusunuz ile ilgili dedikodular yapılacak demektir. Eğer erkek iseniz düzeniniz ve huzurunuz bir aldatma vakası nedeniyle bozulacak demektir.

Rüyada göz doktoru görmek rüyayı gören kişinin bazı dini konular hakkında uzman bir kişiye danışması, bundan sonra dinin gereklerini yerine getirerek yaşayacak olmasına yorulmaktadır.

Yorum Yap