Rüyada Dolunay Görmek

Yorum Yok -

Talihin rüya sahibinden yana olacağına delalettir. Rüyada dolunay görmek kişinin her nerede olursa olsun, ekmek bulacağı, yapacağı her işin altından hakkını vererek kalkacağı tabir edilir. Beklenmeyen güzel haberlerin alınacağı ve yaşam kalitesinin hep yükseleceği rivayet edilir.

Çok hayırlı, mübarek rüyalardandır. Sağlık problemi olan kişilerin bu rüyayı görmesi şifaya, destek almaya, iç huzura delalettir. Mesleki anlamda çok iyi noktalarda olmayan kimseler için ekonomik gelişimi ve rızk bolluğunu tabir eder.

Ekonomik açıdan gelişimi müjdeleyen güzel rüyalardandır. Çalışma hayatındaki başarıların geliri arttıracağı ve bu vesileyle hem hane hayatında, hem yaşam kalitesi anlamında büyük bir iyileşme olacağı tabir edilir.

Birçok anlamda güneş tutulması görmekle aynı şekilde tabir edilen bu rüya, makam sahibi kişilerin görevlerinden men edilmelerine ya da görev yapamayacak duruma gelmelerine delalet olarak kabul edilir.

Siyasi kişilikler üzerinden yorumlanan bir rüyadır. Rüyada güneş tutulması, devlet erkânlarının vefatını ya da istifasını temsil eder. Dolaylı açılardan toplumsal karmaşanın olacağını ve rüya sahibinin bu karmaşa içerisinde temkinli davranmadığı takdirde zor durumlarda kalacağını rivayet eder.

Hayırla tabir edilen ferah rüyalardandır. Rüyasında güneş gören kişinin, sorunlardan uzak, neşeli haberlerin geleceği, maddi açıdan bolluğun olduğu bir döneme gireceği rivayet edilir. Bekar kimseler için hayırlı, güzel birliktelikleri müjdeler.

Yorum Yap