Rüyada Define Bulmak

Yorum Yok -

Rüyasında define bulan kişi, lüks ve pahalı hayata düşkün ve yaşamasını bilen kişi olacağına işarettir. aynı zamanda rüya sahibinin bu lüks yaşamı karşılayabildiği ve maddi durumunun iyi olduğu anlamına gelir. Rüyada define bulmak kişinin ilerleyen zamanlarda da maddî durumunun iyi olacağına, giderek güçleneceğine işaret eder.

Rüyasında define bulduğunu gören kişi, ticareti iyi yapabilecek ve bu sayede bolluk içinde yaşayacaktır. Ayrıca rüyayı gören kişinin sahip olduklarının kıymetini bileceğine işarettir. Bu rüya kişinin cimri olmadığına da işarettir.

Rüyasında define bulup onu satan kişi, ticarî yaşamında eline geçen büyük fırsatları kaçıracak demektir. Rüyanın bir başka tabiri de kişinin elinin altında bulunan karlı ticareti hataları yüzünden zarara uğratacağı şeklindedir.

Rüyasında define bulan ve onu çıkaran kişinin rüyası, kişinin halinin ve vaktinin yerinde olacağına, yaşamını istediği gibi sürdürebileceğine, şansının hep yaver gideceğine ve çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alabileceğine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin etrafından kendisine sadık olan kişiler bulunacağına ve bu sayede başarısının daim olacağına işarettir.

Rüyasında altın bulan kişi, çok güzel işler yapacak demektir. Karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirecek ve yüksek gelirler elde edecektir.

Kişinin huzur dolu ve rahat bir yaşam süreceğine, maddî durumunun hiç bozulmayacağına işarettir. rüyayı gören kişi aynı zamanda uzun bir ömür geçirecektir.

Yorum Yap