Rüyada Düğün Evi Görmek

Yorum Yok -

Rüyada düğün evi görmek genel anlamda iyi ve olumlu şekilde değerlendirilir. Eğer bir sıkıntınız veya sorununuz var ise düğün bunların geçeceğine ve düzeleceğine delalet eder. Rüyada düğün acıların yerini mutlulukların alacağını anlatır. Kimi rüya alimleri rüyada düğün görmenin olumsuzlukların yakınlaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kendi düğününü görmek rüya sahibinin bir yakın ya da tanıdığının size kötü ve iyi olmayan bir haber vereceği anlamına gelir. Bir diğer yorumsa bu rüyayı gören kişi hayatta en değerli olan zamanı sonuçsuz ve fayda sağlayamayacağı işlere yönelmesi anlamına gelir. Rüyada düğün görmenin farklı farklı yorumları olabilir.

Rüyada müziksiz bir düğün görmek hayra delalet olarak yorumlanabilir. Eğer gördüğünüz düğünde müzik ve yeme içme ve eğlence yoksa bereket ve bolluk sizi bulacak demektir. Bir anda çok güzel paralar kazanacak, çok sağlam temelli işlere adım atacaksınız demektir. Kazandığınız para helal ve çabuk kaybetmeyeceğiniz özellikte olacak.

Rüyada düğün yemeği görmek rüya sahibi açısından zor ve dar günlerinizi arkada bırakacaksınız demektir. Yakın zamanda mutlu günler sizi bekleyecek demektir. Eğer bir düğün yemeği veriyorsanız eşinize ya da dostunuza belli bir konu hakkında yardım edeceksiniz demektir. Kısacası rüya sahibi eğer düğün yemeği gördü ise yakın zamanda kederli günlere elveda diyebilir.

Yorum Yap