Rüyada Destek Görmek

Yorum Yok -

Rüyada destek gördüğünü görmek gönlü büyük, inancı ve ahlakı tam yerinde olan, çevresindeki insanlara karşı ince ve iyi düşünen bir kişiye işaret etmektedir. Rüya sahibinin taşımakta olduğu hayırlı ameller ve iyi niyetine de rivayet edilir. Rüyada destek görmek o kişinin kendi imkanları çerçevesinde ayağına gelen fırsatları çevirmeyeceği ve bu davranışı yüzünden kazançlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada bir kişiye yardımda bulunmak o kişinin başarılı, azimli ve hırslı davranışlarını temsil eder. Bu kişi davranışlarından dolayı ilerleyen dönemlerde büyük işlere imza atacak ve hayatını daha mutlu bir şekilde yaşayacaktır.

Kişi kendi rüyasında bir başkasından yardım aldığını yani kendisine yardım edildiğini görüyorsa o rüya gerçek hayatta da kişinin büyük bir destek alacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı dönemlerden alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Rüya sahibi kişinin hayatında yer alan ve kötü gün dostu olarak gördüğü kişinin tekrar ortaya çıkacağı ve sıkıntılardan uzaklaşması için ona yardım edeceği söylenir.

Rüyasında yardım bekleyen kişiler kısa süre içerisinde hayırlı haberler alacak demektir. Kişinin uzun süredir hayal ettiği bir isteğini yerine getirecek olması ve başarılarının katlanarka devam edecek olması şeklinde yorumlar bulunmaktadır. Bazı kişilere göre bu rüya içsel huzura kavuşmayı da temsil etmektedir.

Yorum Yap