Rüyada Dikiş İğnesi Görmek

Yorum Yok -

Rüyada görülen dikiş iğnesi merhamet, iman, inanç, ahlak ve erdem sahibi olmaya yorulur. Rüyada dikiş iğnesi görmek kişinin saygınlık kazanacağı, sayılmaya ve dua almaya devam edeceği şeklinde rivayet edilir. Rüya gören kişinin iyimser oluşu aynı zamanda onun Allah’ın lütufları ile karşılaşacağının da bir belirtisidir.

Bu rüyayı gören kişinin daha düzenli bir hayata geçiş yapacağının belirtisidir. Planlı ve programlı bir biçimde hareket ettiği takdirde bu kişinin başarılarının artacağına inanılır. Kazançlarının kısa süre içerisinde çoğalacağı ve rızkının da genişleyeceği düşünülür.

Rüyada dikiş iğnesinin batması hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin düşüncesiz olarak atacağı tehlikeli adımlara işarettir. Toplum tarafından dışlanacağı ve çevresindeki kişiler tarafından kötü görüleceği söylenen bu kişinin yakın zamanda kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyanın iki ayrı tabiri mevcuttur. Rüya gören kişinin duyacağı sözlerin büyük dertlere yol açacağı ve bu lafları yutmak zorunda kalacağı söylenir. Diğer yandan ise rüya sahibinin güvenli olmayan işler için büyük bir çaba harcayacağı ve varını yoğunu kaybetmeyi göze alarak tehlikeli girişimlerde bulunacağı söylenir.

Rüyasında dikiş iğnesi topladığını gören kişinin büyük bir kazanç elde edeceği düşünülür. Kişi kendisine şans ve bereket getirecek olan bir iş yaparak maddi olarak rahatlayacak demektir.

Yorum Yap