Rüyada Dirilme Görmek

Yorum Yok -

Şansı ve refahı müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada dirilme görmek rüya sahibinin işlerinde bir düzen olacağına ve bu alanda uzun zamandır çekilen sıkıntıların son bulacağına delalettir. Hem maddi hem da manevi bir refah dönemine girileceği işaret edilmiştir.

Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek

Rüyasında ölmüş bir kimsenin dirildiğini gören kişi, mesleğini icra ettiği ortamda ya da arkadaş çevresinde boğuştuğu problemlerin çözüme kavuşacağı rivayet edilir. Bu rüyanın görüldüğü dönemde çevresindeki insanlarla beraber sıkıntıların üstesinden gelecek ve hayatına huzur, mutluluk hakim olacaktır.

Tersine yorulan rüyalardandır. Rüyanızda öldüğünüzü gördüyseniz eğer ömrünüzün uzayacağı size müjdelenmiştir. Genel olarak rüyada ölü olarak görülen kimsenin ömrüne ömür katıldığı rivayet edilir.

Tersine tabir edilen rüyalardandır. Rüyasında hamile bir kadının öldüğünü gören kimsenin hayatında elde edeceği başarılar olduğu ve problemlerinden kolay bir şekilde kurtulacağı rivayet edilir.

Hayra yorulmaz. Rüya sahibinin ve rüyada görülen, vefat eden dostun gerçek hayatta kendilerine dikkat etmeleri gerektiği işaret edilir. Bu rüyanın gerçek bir vefat olayını işaret ettiği rivayet edilir. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır. Rüyalar tek bir durum üzerinden yorumlanmaz. Bir bütün olarak ele alınmalı ve aynı zamanda rüya sahibinin içinde bulunduğu durum ve karakteri de değerlendirmek gerekir. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer rüyanızdaki diğer unsurları da tek tek inceleyerek daha doğru bir tabir elde edebilirsiniz.

Yorum Yap