Rüyada Düştüğünü Görmek

Yorum Yok -

Rüyada düştüğünü görmek rüya sahibinin sıkıntılarından ve mutsuzluklarından kurtulacağına, varsa borçlarını ödeyeceğine ve ferahlayacağına işarettir. Her türlü olumsuzluğun ve kötülüğün geçmişte kalacağına ve huzurlu, mutlu bir hayata işaret etmektedir. Rüyada düştüğünü görmek aynı zamanda pinti bir kişinin hayatınızdaki varlığına delalettir.

Rüya sahibinin maddi kazancının azalacağına, parasal sıkıntılar çekeceğine ve alım gücünün azalacağına delalettir. Aynı zamanda kişinin kötü ve canını sıkacak olaylar yaşayacağına ve sıkıntılı günlerin kendisine yaklaştığına işaret etmektedir.

Rüya sahibinin maddi ya da manevi zarara uğrayacağına, işindeki aksaklıklara, zor süreçlere, başarılarının engelleneceğine, devlet dairesindeki bir işinin hallolmayacağına ve üzüntüye işaret etmektedir.

Rüya sahibinin senelerdir uğraşıp didindiği, çok fazla emek verdiği ve çabaladığı işini ya da işindeki mevkisini yaşanacak kötü olaylar neticesinde kaybedeceğine, bu kötü gelişmeden dolayı yaşanacak ruhsal bunalıma, yeni bir iş arayışına girme konusunda ürkek davranmaya delalettir. Aynı zamanda bu rüya aile bireylerinizle yaşayacağınız tartışmalara ve aslında tartışmanın tatlıya bağlanması gerekirken bir kişinin buna engel olduğuna işaret etmektedir.

Rüya sahibinin kendisine sıkıntı veren ve kendisini üzen her türlü sıkıntıdan kurtulacağına, hedef ve hayallerine kavuşacağına, maddi kazancının artacağına, işiyle alakalı çok yerinde ve doğru adımlar atacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, şansın yaver gideceğine ve mutluluğa işarettir.

Yorum Yap