Rüyada Diş Kanaması Görmek

Yorum Yok -

Rüyada diş kanaması görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanların ona karşı hislerinin pek de iyi olmadığına, özellikle iş yaşamında dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamında bulunan arkadaşlarının dostça his beslemediklerine tabir edilir.

Rüyada diş kırılması ve kanaması görmek, rüyayı gören kişinin hayatında var olan ya da yaşanacak olan maddi ya da manevi sıkıntının birden ortadan kalkacağına, sorunların birden çözümleneceğine delalet eder.

Rüyada diş ağrısı çekmek, rüyayı gören kişinin bazı sözleri yanlış anlayarak, gereksiz yere üzüntü yaşayacağına, evlatlar ile ilgili sıkıntı yalanabileceğine delalet eder. Rüyada diş ağrısı çekmek aynı zamanda can sıkıcı olaylara dalalet eder. Aynı zamanda maddi anlamda sıkıntı yaşayacağına da tabir olunur.

Rüyada diş çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin akrabaları ile arasının açılmasına ve bu yüzden sıkıntı çekmeye delalet eder. Rüya diş çekerken ayrıca kan görmek ise rüya sahibi günaha girmeye delalet eder. Rüya sahibinin başkasının dişini çektiğini görmesi ile bu kişinin başına gelecek olan sıkıntılı durumdan fayda sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada diş dökülmesi, rüyayı gören kişinin üzücü bir haber alacağına delalet eder. Rüyada dişlerinizin dökülüp, elinizde durduğunu görmek ise akrabalar arasında yaşanan dargınlığın çözümleneceğine, onları barıştıran kişinin kendisi olacağına, bu sayede sevaba gireceğine yorumlanır.

Yorum Yap