Rüyada Düğünden Kız Kaçırmak

Yorum Yok -

Rüyada düğünden kız kaçırmak rüya sahibinin başına musibetlerin ve belaların geleceğine, hiç gereği yokken huzurunun bozulacağına ve hayatını tehlikeye atacağına işarettir. Kendisine edilen nasihatleri dinlemediğine, yanlış işlere bulaştığına ve ruhsal durumunun da bu ard arda gelen kötü olaylar nedeniyle bozulacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi tüm bu kötü gelişmelerden sonra hayatını düzene sokmaya çalışacak, hatalarından sıyrılacak ve daha düzenli bir hayata kavuşacak şeklinde yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya kişinin çevresindeki insanlara haksızlık yaptığına, onların hakkını yediğine, haram kazanç elde ettiğine ve günahlara bulaştığına da işarettir.

Rüya sahibinin çevresindeki bir kişinin hakkını yiyeceğine, kişinin rızkını elinden alacağına ve haksız kazanç sağlayacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin başarı elde etmek için yalan ve hileye başvurduğuna, bu sahtekârlıklarla başarıyı elde etse de kısa zamanda kaybedeceğine ve kötü günler yaşayacağına şeklinde yorumlanmıştır. Başarısını türlü yalanlarla kazanan ve gerçeğin anlaşılmasından sonra kaybeden rüya sahibinin maddi sıkıntılar çekeceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına da işarettir.

Rüya sahibinin hayatının her evresinde türlü türlü yalanlar söylediğine, bu yalanların ortaya çıkacağına, ailesini ve çevresini utandırıp desteklerini kaybedeceğine, itibarının zedeleneceğine ve kimsenin kendisine güveninin kalmayacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya yaşanacak sağlık problemlerine ya da iş duraksamasına da delalet etmektedir.

Yorum Yap