Rüyada Dut Yemek

Yorum Yok -

Rüyada dut yemek rüya sahibinin çektiği parasal sıkıntıların biteceğine, geçim derdinin son bulacağına ve alım gücünün artacağına, başarısına engel olan faktörlerden kurtulacağına işarettir. Rüya sahibinin iş yaşantısını olumsuz etkileyen ve kendisinin başarısız olmasına neden olan kişi ve durumlardan kurtulacağına bu sayede yakalayacağı başarıya, huzura ve mutluluğa işarettir.

Rüyada dut toplandığının görülmesi kişinin yaptığı projeler ve bu projelerde sağladığı başarılar sayesinde tanınmış bir kişi olacağına, ticari alandaki faaliyetlerini arttıracağına ve büyüteceğine, maddi kazancının güzel ve yerinde olacağına, alım gücünün artacağına ve hem maddi hem manevi konularda ferahlamaya delalet eder. Toplanan dutu yediğinizi görmeniz ise uzun zamandır uğraştığınız iş alanında kazancınızın artacağına, hanenize bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve huzura işarettir.

Güvenilir, dürüst, saygılı, hoşgörülü, ağır başlı, nerede ne yapacağını bilen, büyüklerine karşı saygıda asla kusur etmeyen, dini ve ahlaki yönden kendisini geliştirmiş, çevresine faydalı, iyi niyetli ve temiz kalpli bir kişiyle tanışılacağına size olumlu yönde fayda sağlayacağına ve güzel gelişmelere işarettir.

Rüya sahibinin sağlık problemleri varsa bu problemlerin son bulacağına, eski sıhhate kavuşulacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin sağlığında herhangi bir problem yoksa bundan sonraki yaşantısında da sıkıntısız bir hayat süreceğine, sağlığının yerinde olacağına ve sağlığını kaybetmemek adına dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Yorum Yap