Rüyada Ders Dinlemek

Yorum Yok -

Rüya sahibinin karakteri hakkında bilgi veren bir rüyadır. Rüyada ders dinlemek aynı zamanda rüya sahibinin gelecekte hızlı öğrenme yeteneği ve akılcılığı ile eğitim alanında istediğini elde edebileceğini işaret eder. Çevresindeki bilgili ve tecrübeli kimselerin söylediklerine kulak asarsa isteklerinin peşinde koşarken hiçbir hata yapmayacağı rivayet edilir.

Rüyasında ödev yaptığını gören kimsenin iş hayatında kendisinin bile beklemediği mevkilere yükseleceği rivayet edilir. Bolluk ve bereketi müjdeleyen bu rüya aynı zamanda huzuru da müjdeler.

Rüya sahibinin hayatındaki hatalardan ders çıkartacağı, aklıselim, mantıklı bir kimse olacağı ve hayatındaki ideallerine ulaşmak adına adımlar atarak hem maddi anlamda hem de manevi anlamda başarılı ve huzurlu bir hayata sahip olacağı rivayet edilir.

Rüya sahibinin başından geçen bir olaydan sonra tecrübe edinerek kendisini yenileceğine delalettir. Kalkışamayacağını düşündüğü işlere atılarak başarı elde edeceği, özgüvenini yeniden kazanacağı, sorunlar yaşadığında bu sorunların üstesinden gelebilmek için elinden gelen her şeyi yapacağı rivayet edilir.

Rüya sahibinin mesleğinde başarılı olacağına delalettir. Bu rüya, sahibine bilgi ve birikimini dağıtabileceği bir makamda iş bulacağını müjdeler. Özellikle akademisyenlik ve öğretmenlik mesleğini işaret eder.

Başarı ile müjdelenen bir rüyadır. Rüyada ders çalıştığını gören kimsenin meslek hayatında uzman vasfı taşıyacağı rivayet edilir. İş hayatındaki rakiplerine karşı hem maddi hem de manevi bir üstünlük taşıyacağına delalettir.

Yorum Yap