Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Yorum Yok -

Hayra yorulan rüyalardandır. Rüyada dayı oğlu görmek rüya sahibine çevresindeki güzel ahlaklı ve yardımsever kimseler tarafından destekleneceğini ve bu destek sayesinde, saygın bir kimse haline geleceği rivayet edilir. Aynı zamanda hayatında eksik olan mutluluk, heyecan gibi özlediği duygulara da tekrar kavuşacağına delalettir.

Hayırlı rüyalardandır. Mutluluk ve heyecan veren, güzel gelişmelerin kapıda olduğuna delalettir.

Bu rüya genel anlamda rüya sahibinin geleceği hakkında değil de rüyanın görüldüğü dönemde nasıl olduğuna dair bir rüyadır. Vefat etmiş olan kuzeninizi yani dayınızın oğlunu rüyanızda görmeniz, onu ne kadar özlediğinize ve bu ayrılığa hala tam olarak alışmadığınıza delalettir. Başka bir tabire göre ise bir ihtiyaç sahibine hayır işlemesi gerektiğini rivayet eder.

Rüya sahibinin rüyayı gördüğü dönemi tabir eden rüyalardandır. Anne tarafındaki akrabalarının kendisine çok önem verdiğine delalettir. Eli sıkı ve tutumlu bir kimse olduğu kendisine işaret edilmiştir.

Rüya sahibi bekar bir kadınsa, görücü vasıtasıyla bir evlilik yapacağı rivayet edilir. Genel anlamda ise bu rüya, rüya sahibinin kendi sorunlarını ve sıkıntılarını yakın gördüğü akrabalarından ya da ailesinden biri ile paylaşacağı şeklinde tabir edilir.

Hayırla müjdelenen rüyalardan değildir. Rüya sahibinin akrabaları ile miras gibi maddi bir gelir üzerinden tartışma yaşayacağı ve hakkının yeneceği rivayet edilir.

Yorum Yap