Rüyada Denizatı Görmek

Yorum Yok -

Hayırla müjdelenen bir rüyadır. Rüyada denizatı görmek rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğuna delalettir. Hayatta kendisini geliştirmeyi asla bırakmayacağı ve entelektüel kişiliği ile hem maddi anlamda hem de manevi anlamda tatmin olacağı rivayet edilir. Aynı zamanda çevresindeki insanlar tarafından sevilen, sayılan bir kimse haline gelecektir.

Rüyanızda deniz kabuğu gördüyseniz ve mesleğiniz yurtdışına gitmeye elverişli ise, bu rüyada mesleğinizle alakalı bir durumdan ötürü yurtdışına çıkarak ticari bir başarı yakalayacağınız rivayet edilir.

Güzel ve hayırlı yolculuk ile tabir edilen bir rüyadır. Rüyanızda deniz feneri gördüyseniz, bu rüya sayesinde size, yorgun bir dönemin ardı sıra dinlenmeye fırsat bulabileceğiniz, stresten uzaklaşacağınız ve kendinizi ferahlamış hissedeceğiniz bir tatile çıkacağınız müjdelenmiştir.

Açık bir talihi ve hanede bereket olacağını rivayet eden bir rüyadır. Böyle bir rüya, rüyasında denizyıldızı gören kimsenin şansının kendisinden yana olması ile hem mesleki hayatında hem de özel hayatında mutluluğu ve başarıyı yaşayacağına delalettir.

Rüyasında yosunlu bir havuz gören kimsenin rüyayı gördüğü dönemde parasal bir konu ile alakalı kafasının karışık olduğu rivayet edilir. Bu kafa karışıklığı rüya sahibini ümitsizliğe itecektir. Bu dönemde çevrenizdeki bilgili kimseler ile bu durum hakkında konuşarak hem rahatlayabilirsiniz hem de hiç beklemediğiniz güzel bir fırsatı görme şansını elde edebilirsiniz.

Yorum Yap