Rüyada Doğuramamak

Yorum Yok -

Rüyasında doğuramadığını gören kişinin gerçek hayatında bazı sorunlar yaşayacağı ve bu sorunlardan dolayı büyük sıkıntılar yaşayacağı söylenir. Kendisini üzen olaylar karşısında ufak tefek sıkıntılar yaşayacağı söylenen kişinin yakın bir zaman içerisinde çevresinden zarar görebileceği şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada doğuramamak kişinin birtakım aksilikler yaşayacağına ve sevdikleri tarafından ihanete uğrayacağına da yorulur.

Rüya sahibi kişinin iş ve aile hayatında son derece zorlayıcı ve sıkıntılı anlar yaşayacağına yorulur. Sevdikleri ile sorunlar yaşayacağı ve büyük rahatsızlıklar ile mücadele edeceği, rahatsızlıklarından dolayı maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına da işaret etmektedir.

Bu rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı bir kısmet geleceği ancak kişinin bu kısmeti değerlendiremeyeceği söylenir. Kişinin eline geçecek olan birtakım işlerde zarara uğrayacağı ve yarattığı projelerini izleyen kötü niyetli kişiler tarafından kötüleneceği söylenir. Kişinin istemediği ortamlarda zorla bulunacağı ve bu ortamlarda hayal kırıklığı yaşayacağı da rüyanın diğer yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyasında bebeği bir türlü doğuramadığını gören kişinin iş hayatında yaptığı başarılı işlerden bir türlü istediği verimi alamadığı işaret edilir. Kişi bu sebepten dolayı kendisini uzun süre boyunca depresif ve stresli hissetmeye başlayacak demektir. Elindeki tüm imkanları kullanan kişinin zamanının boşa harcanacağı ve yapmak istediklerini bir türlü hayata geçiremeyeceği de rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Yorum Yap