Rüyada Yüksek Bir Yer Görmek

Yorum Yok -

Kariyer sahibi olmak isteyen rüya sahibine müjdeler veren bir rüyadır. Rüyada yüksek bir yer görmek kişinin mesleğinde ilerlemesi adına çok kritik bir süreç içerisinde olduğunun habercisidir. Meslek hayatında azmi, planlı çalışma sistemi ve dikkatli olması ile yükseleceği, maddi anlamda refaha ereceği rivayet edilir.

Mesleki hayatta adından söz ettirmeyi başarmış olan rüya sahibinin daha da iyi konumlara geleceği rivayet edilir. Yöneticilik gibi bir mevkie yükseleceği söylenir. Rüya sahibinin işi ile çevresindeki kimselerin imrendiği bir konuma geleceğini işaret eder.

Rüya sahibinin planlı ve programlı biri olmasından ötürü geleceğe dair yaptığı yatırımlarda başarıya ulaşacağı işaret edilir. Kişinin maddi anlamda refaha ulaşması mevcut sorunlarının son bulmasına yardımcı olacağı tabir edilir. Çevresindeki insanların saygı ve sevgisini kazanacağına alamet kabul edilir.

Çok çeşitli tabirlere sahiptir. Ekonomik anlamda rüya sahibinin birikimlerini belli bir iş kurmak adına kullanacağı ve çalışkan, mantıklı olmayı bırakmazsa başarıya ulaşacağı rivayet edilir. Sıklıkla maddiyat ve mesleki hayat üzerinden yorumlanan bu rüya kişinin refaha ereceğine delalet kabul edilir.

Dünyevi arzularının peşine düşmeye, harama, günaha meyletmeye işaret eder. Rüya sahibinin mevcut sıkıntılarının kendi hatalarından ve günahlarından ötürü gerçekleştiği rivayet edilir. Yalnızca rüya sahibinin hak yoluna dönmesi, daha mantıklı davranması durumunda sıkıntılarından kurtulabileceği rivayet edilir.

Yorum Yap