Rüyada Yabancı Erkek Görmek

Yorum Yok -

İhtiyaç duyulan anda gelecek olan desteğe delalettir. Rüyada yabancı erkek görmek hayalleri, hedefleri olan kimselerin, bu amaçları gerçekleştirebilmek adına desteğe ihtiyaç duydukları anda bu desteğe, bir erkek vesilesiyle sahip olacaklarını işaret eder.

Kişinin kırıcı davrandığına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin bazı zamanlarda gerek sinirini kontrol edememesi, gerekse öfkesi ya da inadı yüzünden çevresindeki kimselere durduk yere kırıcı konuştuğunu rivayet eder. böyle bir rüya gören kimsenin biraz daha empati yaparak ve objektif olmaya çalışarak sadece kendini haklı görmemesi önemlidir. Başka bir millete ya da başka bir dine mensup biriyle kavga etmek ise, dini açıdan kötülüklerin, günahların ortadan kalkmasına destek olmak anlamını taşır.

Hayırla tabir edilen, güzel gelişimleri müjdeleyen bir rüyadır. Rüya sahibinin hayat kalitesini arttırmak, ekonomik anlamda iyileşmek adına alacağı kesin kararlara, yeni iş kollarına, bolluğa ve berekete delalettir.

Meslek alanının yenileceğine ya yeni bir işe girileceğine ya da yeni bir çalışma alanına atılmaya delalettir. Geleceğini adım adım planlayan rüya sahibinin bu konuda sıkı çalıştığı tabir edilir.

Meslek hayatında kariyer yapmaya delalettir. Güzel gelişmelerin müjdelendiği haberlere, huzura, keyfe işaret eder. Evlenmemiş kadınların bu rüyayı görmesi kısa süre sonra hayırlı bir izdivaca, evli kadınların bu rüyayı görmesi ise hayırlı bir evlada alamet olarak kabul edilir.

Yorum Yap