Rüyada Yırtık Para Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yırtık para görmek; parasal girişimler ve sosyal durumlar açısından olumlu değerlendirilir. Rüyada yırtık para; stresli, sıkıntılı bir zamana, kazancın bir miktar azalacağına, kardan zarar edileceğine, yerine ulaşmayacak olan veya geç gelip faydası azalacak paraya işarettir.

Rüyada yırtık para görmek; tamamlanacak, süresi, vadesi olan işlere ve tasarruflara yorumlanır. Rüyada yırtık para gerçekte ticarete, bir ticari girişime, bankadaki vadeli paraya, bir mülk almak için ödenecek peşinata bilumum yarım kalan işlere yorumlanır.

Rüyada yırtık olduğu fark edilip tamamlanmaya, bütünlettirilmeye çalışılan kâğıt para; kısa süre sonra elde edeceğiniz zenginliğe, yırtık olan parayı bankaya gidip yenisi ile değiştirdiğini görmek ise tüm yaptığınız birikimi, tasarrufu kaybedeceğinize, çıkacak olan ekstra bir masraf ile uğrayacağınız gelir kaybına yorulur.

Rüyada antika değeri olan ancak gerçek yaşamda geçersiz yarım, yırtık kopuk bir kâğıt para görmek değerli, bir mirasa işaret eder. Bir toprak, ganimet veya para olarak paylaşılacak olan miras hayırlı zamanlara müjdedir. Diğer taraftan rüya görenin kadrinin bilinip değerinin artmasına da yorumlanır.

Rüyada kâğıt para hem dost hem düşman olarak yorumlanır; olumlu manada kişinin yakın arkadaşlığına, nasihat almaya veya vermeye, muhabbete, iyiliğe, selamete, şansa, hayır dualarına tabir edilir. Olumsuz yorumlara göre ise darlık, düşmanlık, fesatlık, riyakârlık, boş işler, her türlü sıkıntı ve keder manasına gelir.

Yorum Yap