Rüyada Yavru Kedi Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yavru kedi görmek, rüya gören kişinin iç dünyasına göz atıldığında sevgi görme isteği ve yalnızlık duygusuna bir göstergedir. Birisine bağlanma, korunma, saygı ve sadakatli bir eş dileklerine de yorulur. Rüyada görülen kedi ile birlikte kedinin rengi, durumu, nerde olduğu veya nasıl davrandığı gibi detaylar rüyanın yorumunu değiştirebilir.

Rüyada yavru kedi görmek; hem iyiye hem de kedi hile ve kötülüklere yorulabilir. Rüyada görülen yavru kedi eğer yalnız başına ise kişinin kendisidir. Sevgi ve şefkat yoksunluğuna, ailesinden veya çevresinden beklediği hoş görüyü ve ilgiyi göremeyen kişiye yorumlanır.

Rüyada kedi görmek veya yavru kedi görmek bazı tabirlere göre hizmetçi, yardımcı, arkadaş veya eşe, kadına işaret eder. Rüyada hırçın, saldırgan bir kedi görmek; kişinin yakınlarında ondan korkan, çekinen kimselerin varlığına, yumuşak ve sevecen bir kedi görmek ise sadık dost ve arkadaşlara tabir edilir. Rüyada görülen kedi tarafından tırmalandığını, ısırıldığını görmek bir kavga ile karşılaşılacağına, bir saldırıya uğranılacağına yorumlanır.

Kişinin gördüğü rüya derin acılar yaşadığına fakat gelecekte mutlu günlere kavuşacağına dair işarettir. Rüyada görülen kedinin beyaz renkte olması gelecek sevinçli haber yorumunu güçlendirir. Kedinin alaca rengi belirsizliğe, sarımsı renkleri sıkıntı ve hastalığa, siyah rengi ise devlet yönetiminde veya iş çevresinde güçlü dostlukların varlığına veya kudretli insanlar ile arkadaşlıklar kurulacağına işarettir.

Yorum Yap