Rüyada Yüksek Dağ Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yüksek dağ görmek hayırlara yorulan bir rüyadır ve rüya sahibinin devlet makamlarında söz geçiren, yönetimde söz hakkının bulunduğu yerlere geleceğine, üstün yetkilerle donatılacağına ve her imkandan faydalanacağına, saygınlık kazanacağına tabir edilir. Rüyada bir dağın zirvesine çıkan ve orada el açıp dua eden kişi tüm hayatını vicdanlı ve adaletli biri olarak geçirir. Bir kişinin rüyasında dağın yamacında ibadet ettiğini görmesi devletin en üst makamlarında iş bulup çalışacağına tabir edilir. Rüyada dağdan aşağı yürüdüğünü gören kişi maddi açıdan sıkıntıya düşer, zorluk çeker ve büyük kayıplara uğrar.

Rüyada dağa tırmanmak kişinin helal para kazanmak için çok çabaladığına, emek harcadığına, dişiyle kazıyarak bir yerlere geldiğine kısa süre içinde çabalarının karşılığını alacağına, iyi yerlere geleceğne, saygınlık göreceğine ve terfi alacağına, makam ve mevki sahibi olacağına, hedeflerine ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada dağ yolu görmek kişinin yakın zamanda mecburen vatanından ayrılacağına, uzak bir seyahate çıkacağına, sevdiklerinden uzak kalacağına, hasret çekeceğine, özlem duyacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya keder, dert çekmeye, olumsuz durumlar ile karşılaşmaya, sıkıntı çekmeye, birçok problemle başa çıkmaya çalışacağına ve sıkıntılı günlere sahip olacağına, sabır içinde geçirmesi gereken zorlu bir dönem geçireceğine, kararlı hareket etmesi halinde tüm bunların üstesinden geleceğine ve rahat içindeki günlerine kavuşacağına tabir edilir.

Yorum Yap