Rüyada Yamaç Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yamaç görmek kişinin hedeflerinde gerçeği yansıtmayan, ulaşamayacağı kadar büyük noktaları istediğine ve bu durum sebebi ile sevdiklerinden bazı nasihatler alarak, hayatına yeni bir yön vermeye karar vereceğine, hedeflerini ve ideallerini gözden geçireceğine delalet eder. Rüyada çok yüksek bir yamaç görmek kişinin iş yaşamında büyük riskler almak isteyeceğine ancak zararda çıkacağına işaret eder ve kişinin bu günlerde büyük risklerden uzak durması gerektiğine işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya sevilen birinin yatak döşek hasta olacağına ve bu durum karşısında hiçbir şey yapamayan rüya sahibinin çok büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada yamaç kenarında durduğunu görmek kişinin düşmanlarına karşı dikkatli olması gerektiğine, büyük planları olan bazı kişilerin zarar vermek için fırsat kolladıklarına, düzensiz bir hayata sahip olan kişinin iş hayatında bir süre daha rahat edemeyeceğine işaret eder.

Rüyada yamaç paraşütü görmek kişinin işlerinde dolayı bir süre işlerine yeterince adapte olmayacağına, psikolojisini düzeltmesinin zaman alacağına, bu durumdan sevdiklerinden alacağı destekle kurtulacağına ve ayağa kalkacağına tabir edilir. Kişinin karşısına çıkan zorluklara direneceğine ve sonunda istediği ve her daim hedeflediği başarıya, hayallerindeki noktaya ulaşacağına, cesaretinin ve disiplinli çalışmasının karşılığını alacağına ve bu davranışlarının herkes tarafından takdir göreceğine, saygınlığının gün geçtikçe artacağına işaret eder.

Yorum Yap