Rüyada Yıkılan Ev Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yıkılan ev görmek, rüyayı gören kişinin planladığı hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, özellikle iş hayatında yaşanabilecek olan ayrılıklara, umutsuzluğa düşmeye ve çaresiz kalacak olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmesine rağmen hırsızlık sebebi ile ya da bir dolandırıcı sebebi ile işinin bozulacağına ve sıkıntı yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada yıkılan evin altından kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan aksiliklere delalet eder. Rüya sahibinin iş yerinde yaşanacak ciddi aksiliklerin ya da sorunların sebep olacağı iflas ya da iş yeri kapatmasının yaşanacağına, devlet ile olan problemlerin çözüme ulaşamayacağına, planladığı hiçbir şeyin palana uygun olarak ilerlemeyeceğine, maddi anlamda yaşanacak olan sıkıntıya delalete eder. Bazı âlimlere göre rüya sahibinin yaşayacağı kaza sonrasında işlere önem verememesi sonucunda iş yerinde sıkıntıların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yıkılan evin altında kalıp öldüğün görmek, rüyayı gören kişinin hayatına yepyeni bir başlangıç yapmayı düşündüğüne ve bu düşüncesini gerçekleştirmek için şu aralar cesaretini toplayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hiç yoktan bir iş kurması, evlilik yapması ya da başka bir yere taşınması buna benzer olayların yaşanacak olmasına tabir olunur.

Rüyada ev çatlaması görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı değişikliklere gideceğine ve bu değişimleri yaparak daha mutlu ve daha umut dolu bir yama kavuşacağına, tek düzelikten kurtulup, yaşam mücadelesi verirken aynı zamanda mutlu olacağına delalet eder.

Yorum Yap