Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yatak örtüsü görmek; hayra ve başarıya işaret eder. Vizyon sahibi bir kişiye ışık tutan bu rüya sayısız başarı ile yorumlanır. Parmakla gösterilen kişi haline gelecek rüya sahibi iş hayatında talep edilen isim haline gelecektir. Ayrıca kendi ayakları üstünde duran kişi olarak da yorumlanmaktadır. Eğer görülen yatak örtüsü tertemizse duaların kabul olmasına ve kazancın artmasına işaret eder. Kirliyse bıkkınlık ve hastalıkla yorumlanır.

Yeni bir iş teklifiyle ve hayırla yorumlanır. Makamın yükselmesine ve daha cazip imkânlara işaret eder.

Güzel günlere, mutluluğa ve huzurlu, sağlıklı hayata işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kimse çıkacak, rüya sahibinin dileği gerçekleşecektir. Murada delalettir.

Hayırlı bir rüyadır. Eğer rüya sahibi bekârsa hayırlı bir evlilikle yorumlanır. Doğacak çocuklarından ve eşinden yana yüzü gülecek, kısmetli olacaktır.

Rüya sahibi kadınsa iyi bir kariyerle yorumlanır.

Rüyada Siyah Yatak Örtüsü Görmek

Terfi, yükseliş, mal-mülk olarak yorumlanır. Rüya sahibi iş hayatındaki patronları tarafından ilgi görecek ve mükâfatlandırılacaktır.

Geçim sıkıntısına, maddi anlamda işlerin yolunda gitmemesine ve akabinde gelecek olan üzüntüye işarettir.

Rüya sahibi yatağın üzerine örtü örttüğünü görüyorsa kendisine söylenen bir şeyleri saklaması gerektiğini unutmamalıdır.

Yorum Yap