Rüyada Yumurta Almak

Yorum Yok -

Rüyada yumurta almak; bolluktur, berekettir, maddiyattır. Kısaca rüya sahibi maddi gücünün artmasına, rahat ve konforlu hayata hazırlansın çünkü bu durumu kıskanacak pek çok insan olacak gibi görünüyor.

Rüya sahibi her kimden alıyorsa bu yumurtayı, o kişi sayesinde iş sahibi olacaktır. Ayrıca rüya sahibinin kar getirmeyeceğine, işe yaramayacağına inandığı işin aslında çok fazla gelir getireceğine de işarettir.

Rızık ve yeni işe girişmeye delalettir. İş sahibi olmaya ve kendi kendinin patronu olmaya işarettir. Bu da maddi bolluğa yol açacaktır.

Önce hayal kırıklığı sonraları ise yeniden mutluluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayırsız olduğuna ikna olduğu bir durumun aslında hayırlı sonuç getireceğine işarettir.

Hayır, kazanç, bereket, bolluk ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işin büyük ilgi göreceğine ve bu işin aslında çok hayırlı sonuçlar doğuracağına işaret eder.

Bolluk, bereket, verim, ticarete delalettir. Rüya sahibi eline geçecek paraya hazırlıklı olsun çünkü kendi bile bu denli paranın hayalini dahi kurmamıştır. Yeni atılacağı ticari pazar ona bol kar getirecektir. Hem maddi hem manevi olarak mutlu olacak, rahata kavuşacaktır. Amaçlanan her türlü şeye ulaşmaya ve hayallerini yaşamaya, böylece huzurlu bir hayata delalettir. Kısaca rüyada toplanan yumurta, yaşam standardının artmasına işaret eder.

Yorum Yap