Rüyada Yük Gemisi Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yük gemisi görmek rüya sahibinin bu günlerde karşısına çok güzel fırsatlar çıkacağına ve bu fırsatlar sayesinde hayatını istediği şekilde yönlendireceğine ancak büyük değişikliklerin olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin büyük bir kısmete sahip olacağına da tabir edilir. Bazı alimlere göre bu rüya yakın zamanda sahip olunacak bir mirasa kişinin artık maddi açıdan hiçbir zorluk ve sıkıntı yaşmadan hayatını sürdüreceğine, borçlarını kapatıp rahat bir nefes alacağına, tüm bir yaşamı boyunca bu para ile yaşayacağına ve asla darlık yüzü görmeyeceğine delalet eder. Rüyada içi dolu yük gemisi görmek büyük bir mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada yük gemisi boşaltmak kişinin yaşam standartlarını değiştirmek adına hayatında bir takım değişiklikler yapacağına, evine eşya alacağına ya da taşınacağına tabir edilir. Bu rüya kişinin kendisini ve ailenin diğer bireylerini garanti altına alacak kadar gelir elde edeceğine, maddi açıdan büyük ölçüde rahatlayacağına ve tüm bir yaşamı boyunca dert tasa görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada yük gemisine binmek rüya sahibinin işindeki tecrübeler ve yılların birikimi ile artık kendi iş yerini açacağına, birçok kişiyi çalışan olarak yanına dahil edeceğine ve rızık kapısı açacağına bazen de kişinin kariyerinde istediği başarıyı elde ederek yüzünün gülmesine tabir edilir. Rüyada yük gemisine binmek tüm bir hayat boyunca başarılı olmaya ve lüks bir hayat yaşamaya yorulur.

Yorum Yap