Rüyada Yeşil Sebze Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yeşil sebze görmek; son derece hayırla yorumlanır. Rahat, huzurlu bir yaşama işaret eder. Eğer sebze tazeyse mal, mülk, zenginlik ve kısmetle yorumlanır. Eğer sebze tere, nane türlerindense üzüntüye delalettir.

Eğer sebze mevsiminde yeniyorsa rızıktır. Mevsiminde değilken tüketiliyorsa üzüntü ve kederdir. Sebze kötü kokuyorsa gizli, saklı bir bilginin ortaya çıkmasına delalettir. Eğer sebze domatesse uzaktan bir haber gelmesine ve bu haberin iyi olacağına yorumlanır.

Hayırlı olaylar olarak yorumlanır. Sağlık, mutluluk ve ömür boyu rahatlığa işaret eder. Rüya sahibi ömrü boyunca zorluk görmeyecek, sevdikleriyle birlikte güzel bir hayat sürdürecektir.

Uğursuzluk olarak yorumlanan bu rüya sahibi için olumsuz bir durumun başına geleceğine ışık tutar. Kötü niyetli kişiler rüya sahibine musallat olabilir, dikkat edilmesi gerekir.

Güçlüklerin üstesinden gelip hedeflenen duruma ulaşmaya ve servete işaret eder. Güçlükle birlikte gelen hayırlı gelişmelerin habercisidir.

Hayırlı gelişmelere, sıkıntıların son bulup derin bir nefes alınacağına işaret eder. Helal ve bol kazanç kazanmaya da işaret eden bu rüya genel olarak hayırla yorumlanmıştır.

İş değişikliği ve tatmin olunan bir maaşla yorumlanır. Kısacası rüya zenginliğe işaret eder.

Rüya sahibinin karakter olarak düzgü bir insan olmadığına işaret eder. Hırsızlık, doğru yolda olmamak ve ahlaksızlığa delalettir.

Yorum Yap