Rüyada Yeşil Boya Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yeşil boya görmek; iç rahatlığına kavuşma ve isteklerini gerçekleştirme heyecanı yaşayan insan karakteri ile ifade edilir. Yeşil rengin baharın müjdecisi olması, hareket kaynağı, yeni başlangıçlar, canlanmalar, stabil hayattan uzaklaşmalar gibi anlamlar ile anılması rüya alt yapısında bazı özlemlerin ve beklentilerin varlığına yorulur.

Rüyada yeşil boya görmek; ne şekilde olursa olsun işlerin yolunda olduğuna ve sorun yaşanmayacak günlere yorulur. Rüyada görülen yeşil boya aynı zamanda kişiye göre farklı manalar çıkartılabilecek bir konudur. Örneğin; kişi bekâr ise evlenilecek namzet olarak düşünülebilir, evlenmiş biri için ise ailevi mutluluklar olarak telaffuz edilir.

Rüyada ev kurulacak bir düzene yeşil renk ise bu evde yaşanılacak heyecanlı, mutlu gelişmelere göstergedir. Rüyada bir evin duvarlarını yeşil boya ile boyadığını gören kişi tez zamanda hayal ettiği düzenini kuracak, mutlu bir geleceği kendi elleri ile temin edecek beceriye sahiptir.

Rüyada sadece yeşil boya sattığını görmek ya da yeşil olan herhangi bir şey satmak; İnançla yapılacak bir işe, helal ticarete, hayırlı bir kısmet için arabuluculuk yapmaya, dargınları barıştırmaya, gönül ferahlığına ve kişinin güvenilirliğine işaret eder.

Rüyasında yeşil boya satın alan kişi birinin yardım ve desteği ile ayakları üzerinde durmayı başaracaktır. Rüyasında beğenerek aldığı yeşil boyanın sonradan başka bir renk çıktığını görmek düş kırıklığı yaşamaya ve hilebazlığa hedef olmaya yorumlanır.

Yorum Yap