Rüyada Yerden Para Toplamak

Yorum Yok -

Rüyada yerden para toplamak; insanın maddi anlamda yaşadığı darboğazın aşılacağına işarettir. Rüyada görülen para türüne, kâğıt veya bozuk para olmasına ve de miktarına göre farklı biçimde açıklanır. Rüyada görülen para; mülk, zenginlik, komuta, müteşebbis terimleri ile ifade edilir ancak durum ve vaziyetlere göre iyi ya da kötü sonuç çıkabilir.

Rüyada yerden para toplamak; toplanan para miktarı nispetinde fayda sağlamaya yorumlanır. Rüyada yerden toplandığı görülen kâğıt paralar kolay ve hazıra konulacak bir işe, iyi bir mevkie ancak hassas yönetim ilişkilerine, bazen de stresli çalışma ortamına işaret sayılır. Rüyada yerden toplandığı görülen bozuk paralar ise küçük ama sağlam kazanç ile emin adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada görülen ağaç uzanılabilecek boyda ve dolu dolu ise çok değerli bir iş sahibi olunacağına, mevcut olan işinde uzun vadede çok kar elde etmeyi umduğu yatırımlarının meyvesini fazlasıyla vereceğine yorumlanır. Eğer rüyada görülen ağaç çok yüksek ve ağaçta asılı duran paralara ulaşmak çok mümkün değil gibi ise çalışmanızın karşılığını alabilmeniz için zamana ihtiyaç var demektir.

Rüyasında sokaktan para topladığını gören insan için sosyal anlamda başarı gösterilecek vazifelerde bulunmaya ibaredir. Bir sosyal kurum, bir kamu görevi gibi emir altında çalışılacak işlere yorumlanır. Sokaktan toplanan para kâğıt ise hafif sorumluluklar almaya, bozuk para ise ağır sorumluluklar veya güçlükle ailesini geçindirmeye işaret sayılır. Bazen de rüyada görülen bozuk para dedikodulara hedef olmaya tabir edilir.

Yorum Yap