Rüyada Yaralı İnsan Görmek

Yorum Yok -

Gerçek anlamına yakın bir tabire sahiptir. Rüyada yaralı insan görmek kişinin çevresindeki ve hanesindeki bazı sıkıntıların çözülmesi adına uğraşacağına delalettir. Rüyanın görüldüğü dönemde kişinin etrafındaki olumsuzlukların çözülmesi adına bazı gelişmeler yaşanacağı rivayet edilir. Rüya sahibine yersiz kin besleyen kimselerin hatalarının farkına vararak bu durumu düzeltmeye çalışacakları tabir edilir.

Güzel ahlaklı olmanın müjdeleyicisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin kimse ile arasının açılmasını istemediğine işaret eder. Yardımseverliğinin hanesine bolluk, bereket, hayatına da belasız bir düzen getireceği tabir edilir.

Genel olarak hayra alamet kabul edilmez. Rüya sahibinin haksızlığa uğramasına delalet olarak görülür. Kendisine yakın hissettiği kişilerden yana kötü niyet taşıyan tavırlara maruz kalacağı rivayet edilir. Bir başka tabire göre ise rüya sahibinin değil de onun sevdiği, güvendiği birinin bu dertlere düşeceği işaret edilir.

Bazı tabircilere göre rüyasında yaralı kedi gören kişinin, dargınlık taşıdığı biri ile münakaşa edeceği ve bu kişi ile ilişkilerinin daha gergin bir hal alacağı işaret edilir. Özel hayata yorulan bu gerginliğin ciddi noktalara varabilecek denli önem taşıdığı tabir edilir.

Rüya sahibinin sevdiği kimselerden biriyle bir iftira sonucu ayrı düşeceği rivayet edilir. Rüyasında yaralı köpeğe yardım ettiğini gören kişinin ise yardıma ihtiyaç duyan birine yapılacak bir yardıma delalet eder.

Yorum Yap