Rüyada Yardım Almak

Yorum Yok -

Aydınlık ve ferah bir rüyada yardım almak rüya sahibinin içine düşeceği zorlu dönemi sevdiği ve güven duyduğu kimselerden göreceği desteklerle atlatacağı rivayet edilir. Bahsi geçen zorlukların genel olarak maddiyata bağlı olduğu ve dikkatli adımlar atılmazsa daha stresli geçecek olan ciddi maddi krizlerin ortaya çıkabileceği tabir edilir. Kasvetli bir rüyada yardım aldığını görmek ise maddi problemlerin çözülmesi adına yardım görülmeyeceğine delalet kabul edilir. Bu dönemde rüya sahibinin müsrif davranmaması ve tasarrufa yönelmesi mantıklı bir hareket olacaktır.

Genel olarak zorlu günlere tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin dikkatsizliği, müsrifliği sebebiyle git gide büyüyen bir maddi açığı rivayet eder. Rüyada tanınan birinden maddi destek görmek, gerçek hayatta da o kişiden yardım almaya delalettir.

Duygu durumuna yorulan bir rüyadır. Rüyasında destek gören kişinin hayatında derin bir yalnızlık çekmeyeceği, her derdinde ona yardımcı olmak isteyecek kişilerin varlığı tabir edilir. Mevcut düzeninde sorunlar yaşayan birinin bu rüyayı görmesi, yakın bir tarihte hayırlı yardımlar vesilesiyle çözüme ulaşmayı müjdeler.

Güzel rüyalardan kabul edilir. Rüyasında Hızır gören kişinin hayatının her alanına birbirinden değerli ve güzel gelişmeler müjdelenmiştir. Süregelen dertlere deva bulunacağı, hastalıkların şifayla son bulacağı, talihli bir döneme girileceği, mesleki hayatta ilerlemeler yaşanacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşam kalitesini yükseltmesine ve huzurlu bir hayat sürmesine delalettir.

Yorum Yap