Rüyada Yüzen İnsanlar Görmek

Yorum Yok -

Fazla hareketli, koşuşturmanın, karmaşanın olduğu bir ortamda olmaya işaret eder. Rüyada yüzen insanlar görmek kişinin yoğun tempolu bir çalışma ortamında, güç bir çalışma içerisinde yer alacağına delalettir. Rüya sahibinin bir türlü alamadığını düşündüğü, emeklerinin karşılığını doğru zaman gelince alacağı tabir edilir.

Dikkatli olunmazsa eğer, hak yolundan ayrılmaya delalettir. Kişinin görüştüğü kimseler içerisinde niyeti temiz olmayan, günahkâr insanlar olduğu, bu kişilerin rüya sahibini de hak yolundan ayıracağı tabir edilir.

Rüyada görülen denizin dalgalı olması, rüya sahibinin yardımına ihtiyaç duyan bir kimseyi işaret eder. Maddi ya da manevi olarak beklenen bu desteğin, o kişinin hayatını değiştireceği tabir edilir.

Önü açık bir iş kolunda çalışmaya, gelişmeye, başarılara delalettir. Ekonomik anlamda refaha ermeyi müjdeler. Bu maddi genişliğin, parayla sahip olunabilecek tüm hayallerin gerçekleşmesine yardımcı olacağı rivayet edilir.

Çekilecek vicdan azabına delalettir. Yapılmış olan hataların, günahların kişinin peşini bırakmayacağı tabir edilir. Rüya sahibinin bu ıstıraptan kurtulmak adına dini vecibelerini yerine getirmesi, tövbe etmesi, geçmişteki hatalarının bedelini ödeyen kişilerden helallik istemesi bu kederin dinmesine yardımcı olabilir.

Daha çok İslami açıdan tabir edilen rüyada denizin üstünde yürüme, Allah katında dini bütün insanlardan kabul edilmeyle, dünyevi yaşamda ve ahir dünyada huzurla müjdelenmeye delalettir. Sorunların sona ereceğini rivayet eder.

Yorum Yap